Goldman eladta XRP és Solana ETF-jeit, Hyperliquid felé…
A Goldman Sachs első negyedéves 13F-jelentése látványos üzenetet küldött a kriptopiacnak: a Wall Street egyik legnagyobb szereplője kiszállt az XRP-hez és Solanához kötött tőzsdei termékekből, miközben továbbra is jelentős Bitcoin ETF-kitettséget tartott, és új, kisebb pozíciót vett fel a…










